Lék na všechnu bolest

16. února 2015 v 2:06 | LeaSar |  Téma týdne
Někdy se člověku stanou ošklivé věci. Například, když šest a půl hodiny v kuse stojí, maká jako šroub a tedy pracuje a vydělává, aby po těžké šichtě, protože čtvrtek je den velkých akcí a slev, si jej pozvali k řediteli, který mu řekne, že není dost dobrý na to, aby u nich dělal pokladní, ať si sebere svých pět švestek a vypadne, a věci co od nich nafasoval musí všechny přeprat a vyžehlit. Na to se jim tedy můžu zvysoka vykašlat, abych řekla pravdu, dostanou možná tak poslední tričko a vestu přeprané, a složené ale jinak jako vytažené krávě z huby.

Není mi z toho zrovna dobře, bez práce nejsou peníze a bez peněz je opravdu velký problém. Hlavně, když na vám na pastvě stojí vaše velká láska a kůň snů.

Sára je pro mě vším, a řeknu vám, že byla tou druhou věcí, která mi pomohla zapomenout na ten traumatický zážitek ze čtvrtka (No jo Sári, když se mi večer před tím než jsem jela k tobě ozve přítel s tulivou náladou, tak druhá hold asi budeš vždycky :) ).

Není nic hezčího, než přijít k výběhu a uvědomit si, že ta krásná žlutá kobylka, která tam stojí je ta vaše. Že jste si splnili váš sen mít vlastního koně, že je pro vás vším. Okamžitě máte pro co žít. Pro co se snažit a neutápět se v sebelítosti.

Ona mi pomohla k tomu si říct, že to byli jen blbečci a měla bych na to přestat myslet.

Děkuji ti Sárinko, jsi lék na tu bolest která mě svírá. Ačkoliv jsi i jejím původcem. Pokud si nenajdu novou práci, tak o tebe přijdu. Ale já o tebe budu bojovat a tu práci si najdu. Jsi pro mě vším.

Sára je totiž úžasná. Zbožňuji ji. Je tak klidná, tak ochotná. Když ji nechám venku stát abych si skočila pro fotoaparát a ona stojí a klidně na mě čeká.

Mám tě ráda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama