Svítá, místy oblaka

20. května 2015 v 0:10 | LeaSar |  Příběhy ze života
Tak už je to skoro měsíc od posledního příspěvku.
Ohlávka se neosvědčila, bohužel je moc 'kluzká' měla sem štěstí, že Sáře nespadla ve výběhu z hlavy, ale jinak je vlastně úplně v pohodě. Ona Sára je stejnak taková blbka, co se o všechno dře a odírá. Není dne, kdy bych přišla a ona by byla víceméně normální. Kdyby jo, tak nemám kobylu den co den nějakej šrám.
Ona totiž pravidelně musí přijít s odrbanou hlavou, sedřenou kůží na spodní straně hlavy. Jednou na mě vybafl obrovskej rozseklej krvavej šrám na stehnu zadní nohy.
No zkrátka a dobře, vždycky má něco, čím mě zarazí, že by se ve mě člověk krve nedořezal.
Ale je pravda, že občas má i své světlé stránky. Jenže potom BUM a stránky jsou zase temné.


Onen krvavej šrám na stehni se uzdravil vcelku rychle. Zastříkala jsem jej betadinou, okolo jí nanesla repelent aby jí na to nelezly ty lítací svině, a už druhej den na tom měla strup a teď jí to pomalu srůstá a rána skoro nejde vidět.
Ba co víc, už od prosince nás trápí bradavice, které ze začátku vypadaly vcelku neškodně, jako pár jednotlivých bradaviček na nose.
Jenže jak čas plynul, tak ty mrchy rostly,
a pořád rostly, až z nich byla orpavdu hnusná kupa bradavic, kterých se ne, ne a nešlo zbavit, vypadaly nevzhledně, pořád rašily nové, a někteří mi s obavou tvrdili, že to asi budou sarkoidy.
Ani byste mi tedy nevěřili, jaké nadšení mě pohltilo, když začátkem května začaly bradavice ustupovat. Při mé poslední návštěvě to proto vypadalo už úplně úžasně oproti poměrům, které na nose měla ještě vcelku nedávno

Jenže to je z těch dobrých zpráv asi tak všechno, o čem by mohla být řeč.
Jak jsem již v samotném názvu článku napsala, místy je zataženo. A když vynecháme fakt, že se na Sáře bojím, je to hlavně skutečnost toho, že se jí ulomilo kopyto. A já zoufale čekám na kopytáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 from-the-saddle from-the-saddle | Web | 16. června 2015 v 15:42 | Reagovat

Nooo, tak to s ní máte pořádné starosti... Myslím, že když si na ni zvyknete a budete vědět, co od ní můžete čekat, přestanete se bát :)

2 equus-universe equus-universe | Web | 18. června 2015 v 0:18 | Reagovat

[1]: v tom bude ten problém. Já nevím co od ní čekat.
Teď jsem pod dohledem kamarádek udělal velký pokrok, takový, že jsem si řekla, že v ohraničeném prostoru bychom to mohly zkusit samy hezky pomalu krokem. Však jednou jsem tam s ní sama už jela a byla skvělá. Tentokrát jsem sotva nasedla a ona mi vyhodila zadky, což jinak nedělá, a ať jsem se snažila sebevíc tak jsem ji nedokázala zastavit. Štěstí, že jsem se udržela. Jelikož tam nebyl nikdo jiný, nechtěla jsem riskovat a musela dolů.
Dokonce i teď v úterý nám zlobila, naprosto nerespektovala jezdce a pořád se chtěla pást, nezájem, že má v hubě udidlo a k tomu udidlu jsou přidělané nějaké otěže.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama