Březen 2017

Fotočlánek- CAI Nebanice

31. března 2017 v 10:00 | LeaSar |  Fotografování
Zdravím čtenáře u nového článku na blogu Equus Universe.
Po dlouhé době jsem se rozhodla opět vydat nový fotočlánek, neboť je v této rubrice jen ouze článek z Martinických parkurů.
Jelikož jsou Nebanice od nás coby kamenem dohodil, rozhodla jsem se poprvé (jaká ostuda), navštívit tuto obec v době, kdy se pořádaly mezinárodní závody ve spřežení.. Právě z této akce vám nyní přináším fotografie.

Zase jenom problémy

28. března 2017 v 9:03 | LeaSar |  Příběhy ze života
>>Předem se omlouvám, ale jak se zdá, blog má nějaký problém s vkládáním fotografií, vůbec se nepřizpůsobují článku a to ani, když sem je manuálně zmenšila v editaci článku<<

Zdravím po delší odmlce opět u nového článku o mojí klisně Sáře.

Začalo jaro, zima je pryč, sluníčko svítí, všechno je fajn. Rozhodla jsem se si nechat ušít westernové sedlo a také uzdečku.
A někdy v tu chvíli se to začalo všechno podělávat.
Od konce dekování jsem zjistila, že Sára není zrovna v kondici, v jaké by měla být, ale kvůli zdravotní obíhačkám po všech doktorech, jsem to až tak výrazně neřešila, protože jsem měla jiné starosti, jako například, že po vytržení zubu sem měla díru v dásni až na kost, což mi způsobovalo bolesti a doporučení doktora vyhýbat se prašným a špinavým místům, a také fyzické námaze, protože z nějakého důvodu při tahání těžších věcí jsem mívala plnou pusu krve a hnisu.
Pak jsem se zase dozvěděla o možném výskytu polypu (a nebo také z 20% zhoubného nádoru), takže sem další část zimy strávila v depresích a strachu.