Výlet za všechny prachy

18. října 2017 v 12:01 | LeaSar |  Příběhy ze života
Zdravím u nového článku na blogu Equus-universe. Dnes o mém včerejším nočním výletu 82 km. do Plzně a zase zpátky.
Ano, přesně tak, udělala jsem si krááásnej dlouhej, vcelku drahej výlet pro sedlo od Toma Zajace :).

Tak to totiž bývá, když má člověk nabitý program, kdy přes den musí vše připravit pak jet do Brna a z Brna na Prahu a do Německa. Sice netuším kudy jel, že sme se nemohli setkat třeba u Nové Hospody nebo na Rozvadově (když je to z Prahy jediná dálnice, ale ok), a zavolá vám v půl desáté večer, že sraz bude u Plzně.


Co vám budu povídat, cesta strašná. Neříkám, že sme nějaká Třeboň jo, ale máme tady poměrně dost rybníků, a takový Regent, co se táhne podél silnice mezi Skláři a Planou, to je za studené noci po teplém dni opravdu libovka, protože díky husté mlze člověk nevidí na metr před sebe. Samozřejmě, že mimo to musí být na trase semafor kvůli opravě silnice, silnice musí být vyfrézovaná a navíc tam musí být vytvořen úplně nový silniční objezd.... No nebudu to natahovat, pěkně to člověka zdrželo.
Dorazila jsem do Plzně, přesněji do Olympie, kde byl sraz. (Jojo, "nejlepší bude setkat se u McDonaldu, až na to,ž e tam bylo jen KFC :D ale byla sem správně). Vylezu ven a nevím, kde je najdu, vtipné, pan Zajac totiž parkoval 2 metry za mnou :D.
Sedlo se předalo, já poděkovala, předala zbytek peněz (po kterých mi na účtu zeje temná díra :D), rozloučili jsme se a razili každý svou cestou..

Je třeba samozřejmě mít se sedlem selfie :D

Tenhle boban na zadním sedadle mi dělal takovou radost, že sem cestu zpátky z Plzně frčela po dálnici 160 :D

Konečně doma a porpvé jsem jej mohla vidět vcelku

A samozřejmě jsem jej musela vyzkoušet :D.

První pocity:
Sedlo mělo být prvně se zlatým kováním, ale pan Zajac mi volal a řekl mi, že mu chybí některé mosazné (tj. zlaté) prvky, primárně déčko na zadní podbřišník. Takže bylo domluveno, že dostanu sedlo se 'stříbrným' kováním a že by se časem vyměnilo za tu mosaz.
Dalším překvapením byly i kožené stringy (dlouhé šňůrky), očividfně jsem je dostala v ceně, protože jsem při domlouvání řekla, že je nepotřebuji. (stringy se využívají pro přivázání sedlových brašen apod.).

Celkový vzhled sedla je ale nádherný. Precizní barvení kůže, kvalitní šití, a nádherné zdobení, kdy je vidět neuvěřitelný smysl pro detail. Však můžete posoudit spolu s předchozím sedlem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama